Batu Global Dent Bahçelievler Diş Polikliniği 2018 yılında açıldı. 40 yılı aşkın süredir birçok ağız ve diş operasyonunda başarıya imza atan Batu Global Dent, Bahçelievler’deki yeni polikliniğinde de uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Profesyonel ve son teknolojiye sahip cihazlar ile ağız içi kamerasından panoramik röntgene tüm işlemler, Batu Global Dent Bahçelievler Diş Polikliniği’nde tek merkezde gerçekleştiriliyor. Poliklinikte; diş ağrısı tedavisi, eksik dişlerin tamamlanması, çocuk diş tedavisi, aile diş hekimliği, lazer diş hekimliği, protetik diş tedavisi, ağız ve çene cerrahisi gibi önemli diş sağlığı işlemlerinin yanı sıra gülüş tasarımı ve diş düzeltme gibi estetik işlemler konusunda da hastalara hizmet sunuluyor. Poliklinikte görev alan uzman diş hekimleri tarafından; hasta haklarına saygılı olma, hasta ve hasta yakını memnuniyetini her zaman ön planda tutma, tıbbi etik kurallarına uyma ve sosyal sorumluluk görevlerini yerine getirme en önemli misyonlar olarak değerlendiriliyor. Hekimler, hastalarını bu ilkeler çerçevesinde tedavi ediyor.

Misyon

En iyi ağız ve diş sağlığı  hizmetleri anlayışıyla hareket eden ve bu uğurda hiçbir masraftan kaçınmayan, hastalarına uyguladığı tedavilerin uzun yıllar boyunca hiçbir sorun çıkartmayacak düzeyde kaliteli olabilmesi için gerekli her tüm adımları eksiksiz uygulayan, Türkiye’nin alanında en başarılı diş hekimleri ile çalışan bir diş kliniği olmak. Polikliniğimize ağız ve diş sorunları için başvuru yapan tüm hastalarımızın memnun ve güler yüzlü bir şekilde tedavileri yapılmış olarak kliniğimizden ayrılmalarını sağlamak.

Vizyon

Batu Global Dent, bilimsel vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden hastalarının ağız ve diş sağlığı problemlerine çözüm sunmakla birlikte diş hekimliği mesleğine de katkı bulunabilmek adına sürekli kendini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmayı hedeflemektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzman Diş Hekimleri

Polikliniğimiz bünyesinde görev alan tüm doktorlarımız hasta memnuniyeti ve en iyi hizmet esasına bağlı olarak çalışmaktadır. Kliniğimizde her tedavi için alanında uzman diş hekimi bulunmaktadır.

En İyi Tedaviler

Hastalarımız için en iyi tedaviyi uyguluyoruz. Bu konuda her türlü tıbbı donanım ve uzmanlığa sahibiz.

Uygun Fiyat Politikası

Hastalarımızın tedavilerinde en makul şekilde fiyatlama yapmaktayız. Ayrıca ödeme konusunda da cazip yöntemlerimiz bulunmaktadır.

24/7 Online Yardım

Tedavisi yapılan hastalarımıza tedavi süresince tüm sorularını doktorlarına ulaştırabilecekleri ve cevap bulabilecekleri online yardım hizmeti sunuyoruz.

Sizi en iyi gülümsemeniz anlatır. Sağlıklı dişlere kavuşarak doyasıya gülümsemek ister misiniz?